Můj inzerát < >
ahoj všem:-)
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Olomoucký |
| Věk: | 44 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | nevím, ještě uvidíme ;-) |
| Vzdělání: | SŠ |
| Výška: | 177 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Alkohol: | příležitostně |
ahoj všem:-)
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Olomoucký |
| Věk: | 44 let |
| Mám zájem o: | nevím, ještě uvidíme ;-) |
| Vzdělání: | SŠ |
| Výška: | 177 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 41 let, Olomoucký
Dobrý den slečny, našel bych zde příjemnou, hodnou ženu, klidně i s dítětem.
Muž, 40 let, Olomoucký
Hledám uplne normalni holku ktera zajde do kina na kafe do restaurace na prochazku a na bazen ktera uz nehleda zadnej ulet ale vaznej vztah a vi co chce.
Muž, 37 let, Olomoucký
Hledá se vysoká slečna, která se nebude bát mít vedle sebe 198 cm, vousatého zlobra. Jediné co potřebuješ je kousek odvahy :-)) PS: nebudu tady vypisovat obecné věci :-)) napiš a zjisti jaký jsem.