Můj inzerát < >
chci poznat rozumnou a milou ženu
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Vysočina |
| Věk: | 60 let |
Podrobnosti
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 184 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Rodinný stav: | rozvedený/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
chci poznat rozumnou a milou ženu
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Vysočina |
| Věk: | 60 let |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 184 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Rodinný stav: | rozvedený/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 51 let, Vysočina
Jsem člověk co má rád přírodu, les, krásný rozhled. Jsem dobrodružný a mám rád nové věci. Hledám k sobě ženu na vztah.
Muž, 66 let, Vysočina
Umíš tančit mezi kapkami deště? Tak mi napiš, chci to vidět ;-).
Muž, 68 let, Vysočina
Hledám ženu pro společný život, rád sportuji, v zimně sjezdové lyžování.
Muž, 56 let, Vysočina
Nekuřák,domácí kutil,téměř abstinent hledá upřímnou a pracovitou dívku-ženu ze Žďáru nad Sázavou a blízkého okolí.Se zájmem o kolo a turistiku.