REGISTRACE ZDARMA

pozorja

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

Mykesacek
Mykesacek

Muž, 50 let, Praha
Kdo mě Chce? :)

Seznámit se
hal9000
hal9000

Muž, 47 let, Praha
Znáte ten pocit, když potřebujete někam na chvíli vypadnout, vyčistit si hlavu, bavit se nezávazně o příjemných věcech se zajímavým člověkem? Mít fajn večer, den, víkend pro sebe, trochu umění, sportu…neřešit starosti, povinnosti?

Seznámit se
nedo
nedo

Muž, 58 let, Praha

Seznámit se
jirkax
jirkax

Muž, 52 let, Praha
Hodně věřím na první dojem, co se vyvine dál uvidíme ... nenacházím aktuálně ve svých kruzích spřízněnou duši, o kterou bych si mohl pečovat, užívat s ní společné chvíle a snažil se ji činit šťastnou. Tvoje děti jsou spíš bonus než překážka :-)

Seznámit se
okamura
okamura

Muž, 59 let, Praha
Jsem finančně zajištěný

Seznámit se
Frantisek14000
Frantisek14000

Muž, 46 let, Praha
Obyčejný kluk hledá obyčejnou holku.

Seznámit se
jones87
jones87

Muž, 53 let, Praha
Rád chodím na pláž, miluji výhled na oceán a hory. Baví mě nějaké cesty a víkendové výlety. filmy a večeře se sklenkou dobrého vína, jsem od přírody laskavý, romantický, velmi láskyplný, chápavý a velmi vášnivý, a v intimitě rád dávám a přijímám náklonnost a jsem také velmi otevřený a dobrodružný. Jsem vzdělaný, pracující profesionál. Baví mě čtení, tanec, procházky po pláži, rybaření, kempování, filmy, poflakování a další zábavné věci. Jsem velmi upřímná a užila bych si skutečně romantický a na

Seznámit se
Lukas75
Lukas75

Muž, 48 let, Praha
48 let,šp. blonďák,truhlář.Svobodný,nezadaný,s vyřešenou minulostí a bez dluhů s vlastním bydlením .Hledám hodnou,pracovitou a poctivou ženu, která mě bude mít ráda.

Seznámit se