REGISTRACE ZDARMA

radek8909

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

karel2654
karel2654

Muž, 54 let, Ústí nad Labem
Ve dvou se to lépe táhne. Cesta je cíl.

Seznámit se
pajakonar
pajakonar

Muž, 52 let, Ústí nad Orlicí
Hledám ženu která by mě měla ráda

Seznámit se
ledva
ledva

Muž, 47 let, Praha
Nejsem tu často a proto odpovidejte na mail [email protected] . _______________________ Tady je to nepřehledné. Hledám Jiskru v kupce sena a co bude dál se uvidí :). A ta Jiskra by měla mít aspoň trochu zapálení pro sport (kolo) a přírodu (mám rád východ/západ slunce na vrcholu kopce). Sám sebe vnímám asi jako upřímného, veselého kluka, co se nebojí srandy. Jsem pohodář (žádný extrémista) = kochat se a nehrotit :) A těch fotek se nebojte. Také mám rád pohodu a relax. S batohem chodím jen občas Není nic hezčího než usměvavá holka Tímto vás zdraví Marek

Seznámit se
jirrrrka
jirrrrka

Muž, 55 let, Brno
Hledám spřízněnou duši. Hledám partnerku přítelkyni, kamarádku, milenku v jedné osobě. Nedoslýchám, mluvím standardně, jako introvert mám málo příležitostí se seznámit. Rád cestuji.

Seznámit se
izzolom
izzolom

Muž, 59 let, Přerov
jsem obyčejný muž nekuřák , jsem věrný a umím milovat. moje motto kdo umí milovat nedokáže nenávidět. Kdo dokáže nenávidět neumí milovat.

Seznámit se
carlosino1
carlosino1

Muž, 49 let, Přerov
Som Mladý Slušný Muž. Hľadám Ženu na Kamaratstvo Priateľstvo pokecat o živote Lásku Vzťah . Mam rád spoločnosť ľudí optimisticky naladených. Mam rád Humor, Smiech, Slnko, Zmrzlinu ,Dobrý Film, Rock,Pop rádiová ale aj klasická hudba Ľudovky šport Korčuľovanie Bicyklovanie Plávanie Cestovanie.

Seznámit se