Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Středočeský |
| Věk: | 42 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 62 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Středočeský |
| Věk: | 42 let |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 62 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 40 let, Středočeský
Ahoj jsem normální chlap a hledám ženu nejlépe na celý život, ale nebráním se občasným schůzkám jít na rande a podobně.Rád chodím na ryby,houby atd.
Muž, 47 let, Středočeský
Hledám přítelkyni pro budování nového vztahu. Mám rád různé výlety po městě i v přírodě, hory, wellness. Jsem pohodový,samostatný muž s vlastním bydlením.
Muž, 33 let, Středočeský
Hledám ženu na seznámení s aktivním přístupem ke sportu.
Muž, 34 let, Středočeský
Jsem 34 letý, samostatný, zaměstnaný. Říká se, že nejlepší věci vznikají neplánovaně… tak to zkouším ????Jsem chlap, který má rád pohodu, smích a jiskru mezi dvěma lidmi. Nehledám hned velké sliby — spíš někoho, s kým si opravdu sedneme, bude nám spolu dobře a uvidíme, co z toho vznikne.
Ideálně žena, která se umí smát, bere život s nadhledem a ví, že to nejhezčí se nedá uspěchat.
Jestli máš chuť na příjemné seznámení bez tlaku, ale s chemií, ozvi se ????
Muž, 48 let, Středočeský
Ahoj hledám holku na vážný vztah jsem v životě moc zklamaný.
Muž, 42 let, Středočeský
Něco co je reálné,krásné milování ve dvou .
Holka či žena. Jsem finančně zajištěný,bydlení mám. Vzhled neřeším