Další podobné profily
lumalacie
Žena, 37 let, Středočeský
Cukrářka se sladkým srdcem hledá muže, který si potrpí na chuť a nebojí se života se dvěma malými pomocníky. Hledám někoho kdo je samostatný, má rád děti a ocení dobrý dort.
cervenkov
Žena, 72 let, Praha
Baví mě kultura,procházky,internet.fotografování jinak jsem pohodářka, hledám přátelství
irenika
Žena, nevyplneno
Nemohu tu posílat mnoho zpráv. Napiš prosím svůj e-mail, abych se s tebou mohla spojit.
vendy233
Žena, 28 let, Liberecký
Ahoj,jsem Vendy – vesnická holka s láskou k přírodě a zvířatům.Jsem věrná,pracovitá a aktivní.Mám širokou škálu zájmů: cestování,turistiku,hory, výlety,jízdu na koni,cyklistiku,focení, deskové a únikové hry,kempování, rybaření,houbaření,plavání,příroda,
inline bruslích,sjíždění vody na raftu, , práce na zahradě a všechno, co přináší trochu adrenalinu ????.Mám i pečení a ráda zkouším nové věci.Ráda budu svému muži oporou – Těším se na společné chvíle,při výletech i u ohně.Hledám muže ve věku 28–37 let, který je spolehlivý,pracovitý,rodinný typ.Vesnice či město – nehraje roli, vzdálenost není překážkou.
miladddka
Žena, 29 let, Praha
Ahoj, hledám vážný vztah, ale nejsem tu tak často, pokud jste zaujatí, napište mi svůj GmaII
dupkamoi
Žena, 54 let, Středočeský
Hledám kamaráda a čas třeba pak ukáže . Můžeme jít třeba na procházku nebo na kávu .