Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Olomoucký |
| Věk: | 39 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | vyučen |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Olomoucký |
| Věk: | 39 let |
| Vzdělání: | vyučen |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 30 let, Olomoucký
Ahoj, rád poznám mladou a pozitivně smýšlející ženu, která nezkazí žádnou legraci.
Muž, 37 let, Olomoucký
Ahoj, jsem Vašek ke mi 37 let a žiji na vesnici. Volný čas se snažím trávit aktivně, ať už jízdou na kole, běháním, horskou turistikou, nebo třeba dalkovými pochody. Rád také čtu knihy, D. Simmons, S. King, S. Erikson...,koukám na filmy, mám rád Britský humor, občas hraji videohry, nebo něco vyrábím v dílně.
Miluji hory a objevování nových míst, často se rozhoduju dost spontánně.
Touto cestou hledám nějakou pohodářku, která to má podobně.
Muž, 47 let, Olomoucký
Ahoj , jsem aktivní člověk co nemá rád nudu. Bohužel v lásce jsem štéstí neměl, o to víc si té opravdové vážím. Hledám vztah co stojí nohama na zemi a umím si toho vážit. Sportuju rád a odpočívám rád. Přidáš se?
Muž, 37 let, Olomoucký
Hledá se vysoká slečna, která se nebude bát mít vedle sebe 198 cm, vousatého zlobra. Jediné co potřebuješ je kousek odvahy :-)) PS: nebudu tady vypisovat obecné věci :-)) napiš a zjisti jaký jsem.
Muž, 41 let, Olomoucký
Dobrý den slečny, našel bych zde příjemnou, hodnou ženu, klidně i s dítětem.