Můj inzerát < >
Hledám....
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Vysočina |
| Věk: | 46 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | vážný vztah |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Počet dětí: | 0 |
| Děti do budoucna: | jednou určitě chci mít |
Hledám....
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Vysočina |
| Věk: | 46 let |
| Mám zájem o: | vážný vztah |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Počet dětí: | 0 |
| Děti do budoucna: | jednou určitě chci mít |
Muž, 41 let, Vysočina
Hledám ženu. Chybí mi chuť a vůně ženského těla, mazlení a drbání na zádech.. ;-) Zajdeme na kávu a uvidíme, jestli přeskočí jiskra?
Muž, 40 let, Vysočina
39let, Jihočeský kraj - vysocina
Ahoj:) hledám normální, milou, hodnou, věrnou, pravdomluvnou a chytrou slečnu, protože už mě nebaví být sám v životě jsem se klamal chtěl bych zažít lásku. fotka je na profilu. Takže pište, těším se Odpovědět
Muž, 44 let, Vysočina
To tu opravdu není nějaká žena, která by chtěla jen tak nezávazně popovídat, prostě někdo kdo hledá zatím jen kamaráda s kterým může probrat úplně cokoliv...
Muž, 56 let, Vysočina
Nekuřák,domácí kutil,téměř abstinent hledá upřímnou a pracovitou dívku-ženu ze Žďáru nad Sázavou a blízkého okolí.Se zájmem o kolo a turistiku.