Muž, 37 let, Plzeňský
Je mi 30, pocházím od HK, ale od roku 2014 pracuju a žiju v Plzni. Rok a půl jsem rozvedený a sám. Myslím, že jsem pohodář, nechodím do hospod, barů, klubů ani na festivaly, takže zkouším štěstí tady. Mám rád procházky, lehkou aktivitu, příjemný večer je u dobrého filmu a skleničky vína, zajímají mě technologie. Aktuálně trávím většinu času mimo republiku, takže teď reálně hledám někoho, kdo by měl zájem si psát, mít trochu "lidského kontaktu" a pak se uvidí. Pokud jsem Tě zaujal, napiš! Matěj
Seznámit se