Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 35 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | pár kilo navíc' |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 62 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | nepiji vůbec |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 35 let |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | pár kilo navíc' |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 62 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | nepiji vůbec |
Muž, 46 let, Moravskoslezský
Ahoj....taxe na mě podívejme, jaký sem?Naprosto fphoo...Miluji život, rád se směju, miluji sluníčko, sem pozitivně naladěný extrovert, takže když je tma tak já svítím...Místama až moc ukecaný, sem beran místama moc tvrdohlavý, ale dá se to přežít, pohodář, vtipný, miluji přírodu, ale nelezu tam každý víkend...dokážu tancovat i na stole ''nahoře bez'' a nemusím mít 4promile prostě chlap přirozeného typu, miluji děti, sem vegetarián takže ať se nelekneš....pokud si dočetla až sem tak gratuluji....
Muž, 27 let, Moravskoslezský
Tichý introvert, chvilku mi trvá než se rozkecám, mám rád sarkasmus. Pokud máš ráda Monty Python humor, tak si budeme rozumět :) Rád čtu fantasy knihy a chodím do přírody ale jinak vedu každodenní nudný život :)
Muž, 43 let, Moravskoslezský
Ahojky většina žen se tu prodává nechci videjka ani foto chci normální ženu zadarmo
Muž, 42 let, Moravskoslezský
Ahoj, jsem milý a upřímný kluk, hledám dívku na vztah.
Nevím, co z toho bude, ale dokud to nezkusíš, tak to nezjistíš.