Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Jihočeský |
| Věk: | 35 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | vážný vztah, přátelství, flirt |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | dám si jen výjimečně |
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Jihočeský |
| Věk: | 35 let |
| Mám zájem o: | vážný vztah, přátelství, flirt |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | dám si jen výjimečně |
Muž, 25 let, Jihočeský
Ahoj nedávno jsem zjistil, že se mi líbí ženy s penisem. Okolí se s tím svěřit úplně nemůžu.... Miluju veškeré ty fantazie ❤️ mám prý hezké oči a díky delším řasám se do nich hezky dívá ????
Muž, 27 let, Jihočeský
Jsme pouze malý záblesk v sekundě našeho času. Zkouším sílu internetu, kdo nezkusí — nic nezjistí.