Jsem obyčejný chlap,který má rád přírodu,kolo,kolečkové brusle,posezení u dobrého čaje v čajovně.Můžu skromně prohlásit že jsem dosti dobrý domácí kutil prakticky ve všech oborech.Jsem rozvedený a žiji sám ve Valašském Meziříčí.Hledám štíhlejší ženu,(není až tak podmínkou)která má ráda přírodu,trochu toho rekreačního sportu a hlavně vyrovnanou a pohodovou.Z počátku kamarádka,později se ukáže jak si budeme rozumět.