Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Olomoucký |
| Věk: | 55 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | flirt |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 190 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
| V co věřím: | v osud |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Olomoucký |
| Věk: | 55 let |
| Mám zájem o: | flirt |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 190 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
| V co věřím: | v osud |
Muž, 47 let, Olomoucký
Ahoj , jsem aktivní člověk co nemá rád nudu. Bohužel v lásce jsem štéstí neměl, o to víc si té opravdové vážím. Hledám vztah co stojí nohama na zemi a umím si toho vážit. Sportuju rád a odpočívám rád. Přidáš se?
Muž, 59 let, Olomoucký
Jsem celkem obyčejný muž, doma vařím a dělám sochy z přírodního kamene na zakázku. Trvalý vztah nehledám, ale kamarádku ano, píši to narovinu a upřímě. Pokud chcete, jen tak pro radost, tak se mrkněte na můj profil na Facebooku - Žváček Pavel sochy Hačky, mám tam moje fotky i práci.
Muž, 60 let, Olomoucký
jsem obyčejný muž nekuřák , jsem věrný a umím milovat. moje motto kdo umí milovat nedokáže nenávidět. Kdo dokáže nenávidět neumí milovat.
Muž, 53 let, Olomoucký
Hledám hodnou obyčejnou ženu ,která ví co od života chce.
Muž, 61 let, Olomoucký
Jsem pozorný a čestný, veden svou duší. Disciplinovaný a spořádaný. Umím pilotovat letadlo, pokud bys chtěl letět se mnou. Roky bolesti a vytrvalosti vybudovaly to, kým jsem dnes… Doufám, že zde potkám svou spřízněnou duši.