Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Zlínský |
| Věk: | 45 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | VŠ - ukončeno |
| Výška: | 195 cm |
| Váha: | 105 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Zlínský |
| Věk: | 45 let |
| Vzdělání: | VŠ - ukončeno |
| Výška: | 195 cm |
| Váha: | 105 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 47 let, Zlínský
Hledám pohodovou ženu pro všechny životní bláznoviny, která to myslí opravdu vážně a nemá problém se sejít.
Muž, 50 let, Zlínský
Ahoj, jsem svobodný se zájmem o přírodu, cestování, výlety, sport a rád bych poznal fajn holku do pohody i nepohody...
Muž, 39 let, Zlínský
Jsem sám s 5 letou holcickou hledám partnerku a pro dceru budouci maminku na vážný vztah ????
Muž, 46 let, Zlínský
Kutil Míra hledá milou a veselou ženštinu na užívání si života. Co nebojí se výletů a piva na horách.