Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Věk: | 42 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | SŠ |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 97 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Věk: | 42 let |
| Vzdělání: | SŠ |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 97 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 43 let, Jihomoravský
Je tolik věcí které nás umí rozveselit, nebo zahřát u srdce. Jen ve dvou je to prostě lepší, i procházka ve dvou je mnohem hezčí. Najdu vztah nabo přátelství?
Muž, 43 let, Jihomoravský
Ak Ťa moja návšteva Tvojho profilu obťažuje, tak mi prosím odpusti. Ženy si vážim a nechcem Ťa uraziť. Ahoj princezna 40- 60. Slobodná, vdaná, rozvedená, vdova. Nadváhu na žene mám rád. Chceš mať 3, 4 krát denne orgazmus? Poď si ju dat vylízat týpkovi s berlemi a 22 Cm ... . Máš na to? Tvoja známa áno. Napíš mi. Bývam 50 Km. od Breclavi a nemám rád alahistov a iný migračný odpad, ako iný kontinent, resp. UA. Moraváčky a Češky aj tak, nevedia načo majú bobra. 95 % z vás ani nemala doteraz orgazmus. Peter
Muž, 48 let, Jihomoravský
Těžko se popisuji, mě prostě člověk musí zažít ;) !
Každopádně, neodpovídám standardnímu kodexu věku uvedenému v občance ;P .Rád si pro začátek popíšu, pokud to tak máš raději, i když osobní setkání má podle mě vždycky větší kouzlo :) .
Muž, 38 let, Jihomoravský
Nechám to osudu …třeba už se nakloní i na moji stranu ☺️
Muž, 51 let, Jihomoravský
Hledám normální ženskou která chce mít klid a pohodu plnou smíchu. Hlavně ať nelže .