Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Praha |
| Věk: | 44 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 195 cm |
| Váha: | 87 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Praha |
| Věk: | 44 let |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 195 cm |
| Váha: | 87 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 51 let, Praha
Jsem společenský a pozitivně naladěný člověk, který má rád aktivní život, sport i chvíle, kdy člověk na chvíli zpomalí a užije si kulturu, dobrou konverzaci nebo příjemnou atmosféru ve dvou. Vážím si nadhledu, humoru a lidské pohody. Konflikty nejsou můj styl — mnohem bližší je mi vzájemný respekt, upřímnost a schopnost si společné chvíle opravdu užít. Rád bych poznal milou a inteligentní ženu, se kterou si budeme rozumět nejen v tom, co děláme, ale i v tom, jak přemýšlíme. Někoho, s kým může vzniknout hezký vztah, společné zážitky a třeba časem i společné štěstí do budoucna.
Muž, 50 let, Praha
Ahoj jmenuji se Luděk hledám tu ženu která už nechce trávit čas v samotě život je krátký pojďme si ho pořádně užít :-) .
Muž, 47 let, Praha
Hledám ženu, se kterou budu moci sdílet svůj život a radovat se z každého nového dne v její společnosti