Můj inzerát < >
jen tak pokec...
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Zlínský |
| Věk: | 45 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | flirt |
| Vzdělání: | vyučen |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | dám si jen výjimečně |
jen tak pokec...
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Zlínský |
| Věk: | 45 let |
| Mám zájem o: | flirt |
| Vzdělání: | vyučen |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | dám si jen výjimečně |
Muž, 42 let, Zlínský
Hledám ženu upřímnou, laskavou a věrnou. Ženu, která se mnou bude sdílet nejen poslední kousek pizzy, ale i společnou cestu životem
Muž, 43 let, Zlínský
Zdravím všechny ženy,dámy, holky, slečny. Hledám přítelkyni na dlouhodobý trvalý vztah.
Muž, 46 let, Zlínský
Kutil Míra hledá milou a veselou ženštinu na užívání si života. Co nebojí se výletů a piva na horách.
Muž, 53 let, Zlínský
Společně strávený čas a vzájemné porozumění. Co víc si může člověk přát. Stačí tak málo.
Muž, 47 let, Zlínský
Hledám pohodovou ženu pro všechny životní bláznoviny, která to myslí opravdu vážně a nemá problém se sejít.
Muž, 39 let, Zlínský
Jsem sám s 5 letou holcickou hledám partnerku a pro dceru budouci maminku na vážný vztah ????