Další podobné profily
pavel2026
Muž, 51 let, Liberecký
Pro mou spřízněnou duši. Milá duše. Vše se děje jak má, tak se neboj já si tě najdu. A nebo do mě trošku drcni.
pavel_ova
Muž, 46 let, Moravskoslezský
Technicky typ, logicky s mnoha zajmy. Velmi spolecensky a aktivni. Rad uziva zivota. Mistr operativniho planovavani se zmenami z hodiny na hodinu. Asi mozna trosicku ADHD :-D
Zatim nehledam vazny vztah. Ale kdo vi. Kdo nehleda, nenajde...
liju
Muž, 51 let, Praha
Ahoj jmenuji se Luděk hledám tu ženu která už nechce trávit čas v samotě život je krátký pojďme si ho pořádně užít :-) .
tibor_hrnko
Muž, 73 let, Ústecký
Ústí nad Labem,71/174/82 hledám ženu z Ústeckého kraje pro vážný vztah i se zdravotními problémy od 60 do.............let
tomi1973
Muž, 53 let, Praha
Rád bych našel sympatickou, spíše štíhlou ženu (od 30-45 let) které budu rád oporou :-) a pokud máš malé dítě, není to překážkou. Já mám dospělou dceru a syna. Jsem rozvedený (po 30ti letech vztahu). Jsem prý také sympaťák... Jsi tady ? Mám fenku Mopse ???? a Nemám VIP ... [email protected]
mibis68
Muž, 58 let, Jihočeský
Jsem obyčejný chlap, nechci být starý a také se tak necítím. Už dlouho jsem někomu neřekl "miláčku, lásko". Chtěl bych poznat spíše štíhlou ženu, která by to chtěla slyšet a které bych stál za to, abych to i já slyšel iod ní. Jinak dílna, zahrádka, dům, kolo, voda, houbaření, cross golf, trochu tanec, hudba, atd.
jakubjan
Muž, 55 let, Praha
Jsem muž, který věří v laskavost, loajalitu a hluboké pouto. Nade vše si cením upřímnosti a sním o tom, že budu sdílet jednoduché a krásné životní okamžiky s někým, kdo se v něm cítí jako doma.
kdesoholka
Muž, 55 let, Praha
To ze nemas zajem se poznat, to chapu, ale ze to neumis odpovedet, to nechapu, aby te neubylo, psat snad umis ne !!!