Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Karlovarský |
| Věk: | 42 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | flirt |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Karlovarský |
| Věk: | 42 let |
| Mám zájem o: | flirt |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 37 let, Karlovarský
Moc rád bych poznal dívku, se kterou bych se konečně mohl usadit a spokojeně s ní žít :)
Muž, 33 let, Karlovarský
Chtěl bych slečnu která mě bude brát takovýho jaký jsem, hodný a romantický a věrný a přátelský, jo a ještě která by chtěla ještě se mnou pět dětí.