REGISTRACE ZDARMA

tomili4114

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

zajdaa
zajdaa

Muž, 23 let, Kolín

Seznámit se
jirka2602
jirka2602

Muž, 30 let, Kolín
Ahoj, rád bych poznal někoho na dopisování a pokec, něco málo o mě, jsem obyčejný kluk, který nezkazí žádnou srandu. Rád poznávám nové lidi, ale dávám si pozor koho si připouštím k tělu a když už si někoho k sobě pustím, znamená to, že si získal mou důvěru. Mám rád humor, upřímnost, sledování filmů, procházky, mám rád děti, sám jednoho prcka mám. Naopak nemám rád lži, podrazy a takové to tahání za nos a umím to dát najevo. Jestli je tu někdo, kdo by si chtěl napsat, ozvi se :-)

Seznámit se
radeke123
radeke123

Muž, 28 let, Kolín
Hledám dívku, které je vtipna a ktera by me mela rada. . Napiš a se mnou všechna nuda ze života zmizí ;-).A život bude jen sama sranda .

Seznámit se
Jenda53
Jenda53

Muž, 32 let, Kolín
Od každého kousek.Vše jde vyřešit v poklidu.Hlavně Úsměv na tváři.Bydlím sám ve svém domě.Ženu do života i terénu.

Seznámit se
martinbohac97
martinbohac97

Muž, 26 let, Kolín
- 183 cm - Extrovert - Nekuřák - In love with thunderstorm and rain - Hudba dle nálady, od rocku po Andrea Bocelliho - Jako nejlepší možnost trávení volného času beru posezení s přáteli za tmy a u ohně při poslechu Wardruny. One day... I want to live in a house in the woods with my soulmate.

Seznámit se
impeek
impeek

Muž, 32 let, Kolín
Hledám dívku, naivně věřící v krásnou lásku. Pátrám po ženě, s duší čistou jako lilie. Toužím po přítelkyni se srdcem otevřeným všem bláznovstvím. Slečnu, do které se nebudu bát zamilovat a sdílet s ní nejlépe celý svůj život.

Seznámit se