Třeba zkusit štěstí :) Nebojíš se? Napiš :)
PS: Omlouvám se, že nemám fotku, ale vše je dnes pouze o vzhledu a to se mi nelíbí :) Fotku klidně zašlu :)
Muž, 42 let, Moravskoslezský Ahoj jmenuji se Filip. Mezi mé zájmy patří četba, záhady, tajemno. historie. Pasivně hokej fotbal. Trošku kulhám, ale jinak v poho..
Muž, 32 let, Moravskoslezský Rád tvořím, užívám klidu, poslouchám muziku. Jezdím na výlety nebo se jen tak projíždím v autě. Hledám povyražení a pokec ze nudného života.