Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Věk: | 40 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | VŠ - ukončeno |
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Věk: | 40 let |
| Vzdělání: | VŠ - ukončeno |
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 38 let, Královéhradecký
Celý život poslouchám, že jsem se ti na fotce nelíbil, ale v reálu moc. Jsem dost charismatický, jedu si svůj styl, hodně toho vím, protože hodně čtu. Pokud si budeme rozumět, pošlu fotku ????
Muž, 42 let, Královéhradecký
Ahoj jsem normální chlap co má rád historii, kreslí mandaly, miluje svého syna, občas si zajede zabojovat v ranně historické bitvě a když má možnost tak dvakrát týdně chodí plavat. Hledám tu ženu na přátelský pokec, flirt a možná i víc ????.
Muž, 33 let, Královéhradecký
Ahoj, klidně napiš na WhatsApp 704914595, tady moc nejsem.
Muž, 48 let, Královéhradecký
Prostě chlap.. Zapomenu na co bych neměl a naopak. . Mám rád společenský život, cestování, dobré jídlo a prostě brát život takový jaký je.
A někdy je lepší na mě nemluvit a nechat mě přemýšlet...
Škoda, že tu není nějaká statistika komu to vyšlo..Myslím, někoho opravdu najít a ne třeba na chatování...
Muž, 49 let, Královéhradecký
Hledám sympatickou ženu se kterou mi bude dobře . . .
Muž, 43 let, Královéhradecký
Hledám nějakou slečnu na trávení společného volného času například procházky,kolo, koloběžka,výlety.A časem se uvidí jak to bude pokračovat.