Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Praha |
| Věk: | 43 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | flirt, nevím, ještě uvidíme ;-) |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 192 cm |
| Váha: | 83 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Praha |
| Věk: | 43 let |
| Mám zájem o: | flirt, nevím, ještě uvidíme ;-) |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 192 cm |
| Váha: | 83 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
Muž, 51 let, Praha
Hledám partnerku pro společné chvíle trávené cestováním (třeba obytňákem), sportem (lyže, SNB, kolo, volejbal, beachvolejbal,...), návštěvami kina, divadla, ale i pro rutinní každodenní život. Mám rád spíše aktivní přístup k životu. Práce je pro mne zdroj obživy a příjmů pro realizaci svých (společných) plánů, ne středobod bytí. Pokud ve vztahu vzniknou nějaké problémy, raději je řeším, nemám rád strkání hlavy do písku. Jinak jsem spíše extrovert, prý i celkem vtipný a zábavný, nevím... Zbytek raději osobně:)
Muž, 47 let, Praha
Hledám ženu, se kterou budu moci sdílet svůj život a radovat se z každého nového dne v její společnosti
Muž, 52 let, Praha
Zralý, pracující a myslící muž. Finančně zabezpečený, společenský, milující cestování a poznávání. Někdy trochu víc pracovně vytížený hledá pro začátek přítelkyni, dál život ukáže
Muž, 46 let, Praha
Hledám vážný vztah.Pochazim ze Slovenska.V Praze žiju 5 let.Rad jezdím autem a rád chodím na ryby.Mam dvě práce,dělám zahradníka.kdyz sem tě zaujal,tak tu je mí číslo:734808209