Můj inzerát < >
39/165/72 hledam opravdoveho muze,kteremu chybi neha,vasen a laska a ktery hleda to co ja.Ne na jednu noc a ne jen jednou za noc.Ps:jsem velmi naruziva.Pisalkove a kecalkove nepsat.
Základní údaje
| Jsem: | žena |
| Kraj: | Praha |
| Věk: | 51 let |
39/165/72 hledam opravdoveho muze,kteremu chybi neha,vasen a laska a ktery hleda to co ja.Ne na jednu noc a ne jen jednou za noc.Ps:jsem velmi naruziva.Pisalkove a kecalkove nepsat.
| Jsem: | žena |
| Kraj: | Praha |
| Věk: | 51 let |
Žena, 59 let, Praha
Ráda poznám inteligentního vyrovnaného muže přiměřeného věku pro aktivní trávení volného času - pěší turistika, procházky přírodou, výlety za kulturou a dobré jídlo. Jsem aktivní žena, která má ráda smích, upřímnost a pohodu. Hledám parťáka pro život, který má vlastní zájmy a rád si popovídá o všem možném. Pojďme nezávazně zajít na kávu a uvidíme.
Žena, 51 let, Praha
Dát si kafe se sympatickym chlapem by bylo fajn, co bude dál,se uvidí...
Žena, 44 let, Praha
Ráda bych potkala muže, který má jiskru v oku a smysl pro humor pro společné zítřky.
Žena, 46 let, Praha
Jsem 46letá žena, která má v životě jasno, stále chce objevovat všechno hezké, co život nabízí. Láká mě poznávání nových míst ať už jde o výlet po hradech, nebo objevování cizích kultur v zahraničí. Miluju kulturu, potěší mě lístky do divadla, film, nebo možnost si někde zatancovat. Hledám muže, který se umí smát, ale i otevřeně pokecat o životě. Hledám vážný vztah založený na upřímnosti a vzájemném respektu. Pokud máš vyřešenou minulost a chceš začít psát novou kapitolu, budeme si rozumět.
Žena, 53 let, Praha
Baví mě objevovat nová místa – ve městě i v přírodě, u nás i ve světě.
Ráda vyrazím na výlet pěšky nebo na kole, ale stejně tak si užiju divadlo, kino nebo kávu na hezkém místě.
Hledám muže, který se umí zasmát i tomu, když se občas ztratíme a pak děláme, že to byl plán :D