Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | žena |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Praha |
| Věk: | 36 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 67 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | žena |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Praha |
| Věk: | 36 let |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 67 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
Žena, 35 let, Praha
Milá, empatická holka s nadhledem :) Hledám někoho, s kým si budeme rozumět :)
Žena, 43 let, Praha
Ráda bych potkala muže, který má jiskru v oku a smysl pro humor pro společné zítřky.
Žena, 43 let, Praha
Hledám muže,který má mozek v hlavě a nebojí se ho použít. ☺️
Žena, 46 let, Praha
Ráda poznám upřímného pohodáře, nekuřáka, bez závazků, se smyslem pro humor, který by se mnou sdílel podobné zájmy. Mám ráda přírodu, procházky, výlety.
Žena, 44 let, Praha
Máma 2 už větších dětí hledá někoho do pohody i nepohody pro nás 3. Jsem poměrně akční, ale umím i odpočívat. Ráda bych někoho kdo chce opravdu vztah a nechce trávit čas jen dopisováním.
Žena, 38 let, Praha
Ráda bych potkala muže, který je iniciativní, komunikativní a podporující. Umím být silná a samostatná, ale chtěla bych být někdy i křehká a opečovávaná.
Bylo by super, kdybychom spolu mohli v zimě na lyže nebo běžky, v létě k moři nebo pod stan, na kolo nebo na vodu. A během roku zajít na brunch, dobré jídlo a kávu, na výlet na zámek nebo do přírody, něco vyrábět, nebo si udělal popcorn a koukat na film.