Další podobné profily
22cmpetr
Muž, 43 let, Jihomoravský
Ano, mám 22 Cm. péro a rád by som Ti denne vylízal bobra. Fascinujú ma dámy od 50+. Mladšiu ako ja som nemal a ani nechcem. Majú moc úzke ... . Potom, keď už budeš mať ovisnuté prsa a nebudeš moct mať deti, budem Ťa milovať ešte viac. Ak to máš, tak máš plus. Češky a Moraváčky sú buď jeptišky, lesby, alebo sa ale aj tak nevedia milovať. Rád líbám dámske kozenky /malé, velké, špicaté, ovisnuté/ a milujem klitoris na konci jazyka. Slobodná, rozvedená, vdaná, vdova. Dámska nadváha má plus. Nieje to ale podmienka. Volám sa peter. Chceš úlet, zmenu? Prijeť na víkend, na týden. Keď tu niesom, tak som na rybách, /internet v mobile nechcem, lebo to zdržuje/, alebo spím. Očkovaný proti kokorune niesom a nebudem. Kokorunu som nemal, ani keď mala bývalá tú chrípku. A to som jej denne lízal bobra. Priamo poviem, na čo myslím. Hladám jednu jedinú dámu už navždy. Petr.
cheo
Muž, 52 let, Ústecký
Vlastně nevím co hledám. Možná jen někoho na občasný výlet,kino,divadlo,skleničku. Osud pak zařídí ostatní. Jsem pár let vdovec a rád bych zase začal žít.
22_petr
Muž, 49 let, Středočeský
Pohodový, se smyslem pro humor, organizační typ. Rád se rekreačně projedu na kole, na lyžích, v kánoi, zaplavu si, zahraju si tenis, pingpong, minigolf. Rád zajdu do divadla, na film, na koncert, na prohlídku hradu/zámku, na zajímavou výstavu. Užiju si diskotékový bar i zapadlou čajovnu. Rád se podívám na scifi, detektivku, romantickou komedii i vtipný animák. K práci, k jízdě autem, nebo jen tak k poflakování na gauči si pustím oblíbenou audio detektivku, nebo podle nálady folk, swing, šanson, latinu.
Se spacákem v báglu a s kytarou v ruce se občas rád toulám po skalních městech v Čechách i na Moravě. Už jsem ale viděl i Baltské, Černé a Středozemní moře.
Práce v Praze, život na vesnici skoro na samém východním okraji středních čech. Na zahradě tři kočky a v domě polovinu týdne dva samostatní puberťáci, co už mě téměř nepotřebujou.
Na cestě životem jsem nabral praktickou mysl a organizační schopnosti, ale naštěstí nepoztrácel romantickou duši a smysl pro humor.
Vážně beru vztahy, nikoli sebe.
Hledám milou osůbku, která potřebuje a umí projevit svoje city i to, že se jí něco nelíbí. A obojí udělá hned, nebo se o to alespoň pokouší, místo aby očekávala, že to na ní bude poznat.
A která bude stát o to se třeba na několik dní sbalit a odjet si užít dobrou muziku na letní festival do Telče, nebo zajímavé filmy na Noir film festival na Křivoklát, nebo se mnou třeba objet na kole kus polského pobřeží Baltu. A nebo si třeba jen povídat večer doma u kafe a dívat se při tom na film, nebo poslouchat nějakou zajímavou audioknížku. Zkrátka žít aktivně ve dvou.
Určitě ti nechám prostor i pro tvé vlastní zájmy a aktivity. Ale měli bychom mít i něco společného. A hlavně bychom měli mít oba potřebu se vzájemně potřebovat.
zdenek99
Muž, 53 let, Jihomoravský
z nedostatku příležitosti hledám ženu,kamarádku pro společné chvíle