Další podobné profily
Joker79
Muž, 42 let, Středočeský
Něco co je reálné,krásné milování ve dvou .
Holka či žena. Jsem finančně zajištěný,bydlení mám. Vzhled neřeším
myname
Muž, 57 let, Praha
Na vrcholového manažera příliš drsný, na vědce příliš netrpělivý, na mafiána příliš opatrný, na úspěšného investora příliš líný, na lenocha příliš aktivní, na to abych stárnul příliš racionální, na to abych se vyhýbal vztahu se ženou příliš romantický. Snad si jednoho dne konečně vyberu, kým chci být. A nebo taky ne. Blíženci nemusí. :-)
mmateo
Muž, 43 let, Moravskoslezský
Ahojky většina žen se tu prodává nechci videjka ani foto chci normální ženu
nfre
Muž, 47 let, Moravskoslezský
Jsem normální chlap, kutil, co se nebojí vzít za práci a většinu času tráví v dílně nebo venku. Navenek možná působím drsně, ale v soukromí si potrpím na pohodlí a jemnost – rád nosím dámské prádlo, legíny nebo plavky.
Hledám pohodovou ženu, která neřeší škatulky a dokáže ocenit upřímnost. Pokud hledáš chlapa, který tě podrží, všechno opraví, a přitom má tuhle svou jemnější stránku, budeme si rozumět. Pokud jsi tolerantní a máš nadhled, ozvi se, rád tě poznám u kafe nebo piva.“