Další podobné profily
vlastik56
Muž, 70 let, Pardubický
Hledám hodnou ženu která má ráda rockovou muziku, zahrádku a přírodu
milan1111
Muž, 48 let, Jihomoravský
Jsem úplně obyčejný chlap kterému chybí upřímná láska. Jsem už zvyklí na samotu, ale rád bych to změnil ????
jindra42
Muž, 42 let, Vysočina
Hledám ženu,se kterou si budeme rozumět, smát se i plánovat věci,na které se budeme těšit. Mám rád upřímnost,humor a lidi, kteří si na nic nehrají pokud to máš podobně napiš
vskl
Muž, 55 let, Středočeský
koukám rád na sport,chodim na ryby,houby.Jsem rozvedený a 7 let sám,mám dospělý děti,nemám dluhy a nesnášim když někdo lže.Pracuji v Karlštejně pod městysem.
sigi60
Muž, 60 let, Praha
Jsem romantický "Býk", veselý a hravý, a mám rád pohodový život. Hledám kamarádku nebo přítelkyni, protože ve dvou se to lépe táhne :-)
A ženy a děvčata, dělám i "hodinového manžela" takže když nebudete chtít sex, mohu vám opravit kapající kohoutek, vrzající postel nebo vymalovat ložnici. :-)
junik
Muž, 58 let, Praha
Hledám přítelkyni pro příjemné chvilky, jen tak pro radost ze života. Na začátek si popovídat u kávičky, u skleničky a uvidíme jestli zajiskří. V případě sympatií určitě najdeme to, co nás bude bavit oba. Občas v soukromí příjemně popovídal o čemkoliv a potěšil se pár hodin na duši i po těle. [email protected]
Marekhsk
Muž, 44 let, Plzeňský
Jsem upřimnej, pohodovej. Mám rád turistiku a chození do přírody.