REGISTRACE ZDARMA

Vosstom

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

moonfreez
moonfreez

Muž, 40 let, Olomouc
Mazlivý, přítulný, né moc vysoký(to dělá peněženka), lehce opotřebovaný, ale v dobrém stavu.Bez známek rzi.S lehce zamrzlým úsměvem, doplněným vlčími tesáky a prackami, které se rády objímají.Lesembloudič, přírodofil(až na klíštata a komáry), kutil technický všestranný, nemrava(za mlada), nekuřák (jen si nechávám), nepiják(vyjímečně společně víno a někdy někomu krev), autoturista, fotoblikač, bylinkář, kuchtík, záhadolovec, hvězdočumil...A pokud jsi přečetla těch pár řádku, tak už víš, že hledám trhlou kamarádku=)

Seznámit se
hondak
hondak

Muž, 44 let, Olomouc
Najdeme si společnou cestu?:-)

Seznámit se
bmprider
bmprider

Muž, 44 let, Olomouc
Ahoj, jmenuji se Pavel. Jsem snad normální trochu stydlivý kluk z malého města. Mám rad procházky a různé výlety nejčastěji se psem ;-) A hledám někoho komu bude se mnou dobře a mně bude samozřejmně dobře i s tou osůbkou :)

Seznámit se
dusan0123
dusan0123

Muž, 57 let, Olomouc
Ahoj, hledám ženu mezi 47 - 54 let z Olomouce a okolí. Rád bych poznal protějšek založený vztah na důvěře, toleranci, upřímnosti a lásce, nejprve kamarádský a časem se uvidí. Jsem docela veselá povaha. Děti nemám a jsem mladšího vzhledu. Pracuji. Dávám přednost osobnímu kontaktu před dopisováním. Zdravím z Olomouce.

Seznámit se
stydlivy
stydlivy

Muž, 55 let, Olomouc
Ahoj, jsem muž55 co hledá pěknou, milou a normální ženu které taky chybí to, co mě doma, sex. Diskrétně, čistota, respekt, s úctou a něhou. Hezký den přeje Pavel

Seznámit se
Petrian01
Petrian01

Muž, 47 let, Olomouc
Základní věc - rozvedený. Vždycky jsem chtěl žít "normální" život, což je podle mě scénář, kdy spolu žijí dva lidé, kteří se mají rádi, chtějí spolu být a je jim spolu dobře. Těší se na sebe a myslí na sebe, když nejsou spolu. Bydlí nejlíp na domku, o který se společně starají. Do toho občas procházka, výlet, atd. Oba mají čas na své koníčky a jeden druhému dá prostor se jim věnovat. Vím ,že to v dnešní době mnoha lidem připadne jako nuda. Mohl bych si užívat znovunabyté svobody a na každém prstě mít kamarádku - ono mě to ale nebaví a nějak tento styl nechápu. Takže tedy raději hledám tu hodnou, rozumnou a usměvavou holku, která stojí o toho svého jediného muže. Jsem na chlapa asi až zbytečně moc soběstačný a mylsím, že se bez ženy prakticky obejdu, ovšem víme, že žena umí všechno kolem domácnosti mnohem líp, rychleji a pečlivěji. Přesto ji kvůli tomu nehledám. Nejsem extra romantik ale přiznávám, že bych ještě chtěl zažít lásku a s tou už ten život doklepat v pohodě a štěstí. Možná to je naivní, ale tohle přesně hledám.

Seznámit se
suda
suda

Muž, 39 let, Olomouc
Hledám uplne normalni holku ktera zajde do kina na kafe do restaurace na prochazku a na bazen ktera uz nehleda zadnej ulet ale vaznej vztah a vi co chce.

Seznámit se