Můj inzerát < >
Hledám druhý dílek složité skládačky. Nejsem extrémní sportovec, ale mám rád sport ... nehraju na žádný hudební nástroj, ale hudbu miluju ... nejsem extra kuchař, ale užiju si dobré jídlo ... žiju ve městě, ale mám rád přírodu ... nemám ambice v práci, ale naplňuje mě blízkost milované osoby ... nejsem z kompletní rodiny, ale chci ji dát svým dětem ... mám všech pět pohromadě, smyslů ... vnímám skrze smysly ... jsem smyslný ve smyslu slova smysl ...
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Praha |
| Věk: | 49 let |
Podrobnosti
| Výška: | 191 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Počet dětí: | 0 |
| Děti do budoucna: | jednou určitě chci mít |
| V co věřím: | v sebe |
Oblíbené aktivity
- chodím rád/a do kina
- rád/a si zahraju poker
- baví mě procházky v přírodě
- nejraději ležím u moře a relaxuji
- cestování je moje láska
- miluji saunu
- zajímá mě astrologie a esoterika
- zajímá mě věda
- hodně času trávím sportem
sport, priroda, vylety, to je moje :D
Moje povaha
- klidná
- romantická
- netrpělivá
- veselá
- otevřená
- dobrodružná
- bavící
- pohodářská
- věrná
- naslouchavá
- citlivá
Ideální partner
Kam na rande?
prochazka vecerni Prahou :D
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
| Oblíbená hudba: |
|
| Oblíbený zpěvák/skupina: | v posledni dobe ... prehrano snad 200x :D ... youtube.com/watch?v=Bag1gUxuU0g |
Intimnosti
| Vztah k sexu: | závislost |
| Zkušenosti: | akorát |