REGISTRACE ZDARMA

wendysek79

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

lenka_leikny
lenka_leikny

Žena, 49 let, Kladno
Najdu fajn muže a parťáka na procházky, výlety, cestování, kino, divadlo, moře... je toho hodně, co prožívat společně s úsměvem a dobrou náladou.

Seznámit se
jituleeeeee
jituleeeeee

Žena, 46 let, Kladno
Pokud by se našla "jehla v kupce sena" ..MUŽ ... . je mi 46 let a hledám někoho s podobnými zájmy ..mám trochu neobvyklé koníčky a proto je to asi ještě více pro mě složitější ..motorky - dříve majitelka veteránů a taky batůžek, který rád "hladil" asfalt ..letadla - vášnivý spolupilot větroně Blaníka L13 .. po 5 letech bych v této lásce moc ráda opět pokračovala se svou spřízněnou duší .. jsem z Kladna - Středočeský kraj ...tak třeba tady jsi ... ( samozřejmě těch koníčků je víc houbaření, chytání ryb "chyť a pusť", lezecká stěna, kolo, turistika s i bez historií, hory, koncerty a festivaly .. ale ta vůně benzínu vítězí o to je to asi složitější ) ..2 děti ( 19 let a 4 roky ) + 2 psy ..

Seznámit se
olinka1
olinka1

Žena, 43 let, Kladno
Hledám partnera na celý život...

Seznámit se
cartmy
cartmy

Žena, 39 let, Kladno
Ahoj, jmenuji se Jana. Najde se tu někdo fajn na pokec, seznámení a pak se uvidí?

Seznámit se
hanash
hanash

Žena, 40 let, Kladno

Seznámit se
kami74
kami74

Žena, 50 let, Kladno
Ráda poznám kamaráda,muže, spřízněnou osobu.. zkrátka 3v1 :-D který ovšem nehledá jen "povyražení" a chce skutečný vztah založený na důvěře a taky lásce..najdu tě?

Seznámit se
milena49
milena49

Žena, 50 let, Kladno

Seznámit se
calaverka
calaverka

Žena, 52 let, Kladno
Svým způsobem normální, rozvedená, dva dospělí soběstační kluci. Hledám parťáka na procházky, výlety, dovolenou, případně na zbytek života. Mezi tím kino, divadlo a vše ostatní, co přijde do cesty. Mám za to, že jsem rodinný typ, ráda cestuji a poznávám nové prostředí a zvyky, plus nadšenec pro vše nové a nepoznané. Jsem celkem otevřená, empatická a spolehlivá osoba, s pár kily navíc, tudíž žádná Miss Europe. Ráda se směju a žiju tak, jak umím.☘️

Seznámit se
tanicka40
tanicka40

Žena, 41 let, Kladno
Ahoj najdu tady hodnou,milou,hezkou, věrnou, chápavou, tolerantní, něžnou, starší ženu ve věku 45 až 52let.Chybí mi láska na celý život! V dobrém i ve zlém! Kladno, Praha a blízké okolí.Ale můžeš bydlet i v jiném městě.Pro mě je láska na prvním místě! Máš WhatsApp? Tím lepší.PS: HLEDÁM LÁSKU! Ahoj papa.

Seznámit se