Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Věk: | 55 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 97 kg |
| Rodinný stav: | rozvedený/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | nepiji vůbec |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Věk: | 55 let |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 97 kg |
| Rodinný stav: | rozvedený/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | nepiji vůbec |
Muž, 55 let, Jihomoravský
Jsem pohodový, klidnější povahy.Mám vyřešeno minulost,stojím nohama na zemi.Důležitá je pro mě upřímnost, respekt a pohoda ve vztahu,nabízím oporu a normální vztah bez her a budovat něco hezkého. Rád bych poznal sympatickou ženu, která to má podobné, sdílet spolu dobré I zlé
Martin
Muž, 58 let, Jihomoravský
Ahoj , jsem z Brna , rozvedený ,58/197 štíhlý , hledám ženu pro volný čas, hezký vztah, lásku, milování ,zážitky ,napíšeme ,zavoláme,sejdeme se ,pozvání platím..věk je jen číslo..
Muž, 45 let, Jihomoravský
Hledam doprovod na wellness prodlouzeny pobyt od 19. 2. - 22.2.
Pokud mas zajem, ozvi se a napisu ti vic. Tesim se
Muž, 51 let, Jihomoravský
Hledám normální ženskou která chce mít klid a pohodu plnou smíchu. Hlavně ať nelže .
Muž, 55 let, Jihomoravský
Hledam jen to co ostatni a vim,ze ke stesti nevedou zkratky.
Muž, 48 let, Jihomoravský
Těžko se popisuji, mě prostě člověk musí zažít ;) !
Každopádně, neodpovídám standardnímu kodexu věku uvedenému v občance ;P .Rád si pro začátek popíšu, pokud to tak máš raději, i když osobní setkání má podle mě vždycky větší kouzlo :) .
Muž, 64 let, Jihomoravský
Aktivní muž se zájmem o kolo, turistiku, památky a kulturu hledá podobný protějšek především pro aktivní trávení víkendů.
Muž, 59 let, Jihomoravský
Hledám ženu 45-58 na vážny stav mam rad přirodu a zvyřata domací kutil