Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Vysočina |
| Věk: | 41 let |
Podrobnosti
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 77 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | jsem pravidelný kuřák |
| Alkohol: | nepiji vůbec |
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Vysočina |
| Věk: | 41 let |
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 77 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | jsem pravidelný kuřák |
| Alkohol: | nepiji vůbec |
Muž, 41 let, Vysočina
Hledám ženu. Chybí mi chuť a vůně ženského těla, mazlení a drbání na zádech.. ;-) Zajdeme na kávu a uvidíme, jestli přeskočí jiskra?
Muž, 33 let, Vysočina
Rád bych tu našel ženu která ví co chce a nevadilo by jí že mám 4 leteho syna...
Muž, 40 let, Vysočina
Hledám hodnou, věrnou, milou ale občas i praštěnou holku pro hezký a pohodový vztah bez přetvářek, lží a nevěry..
Muž, 42 let, Vysočina
Jsem vdovec hledající obyčejnou ženu která si na nic nehraje a je upřímná. Mám dvě děti 20 a 17 let. V domácnosti zvládám vše sám nepotřebuji uklízečku ani služku spíše partnerku do života. Rád vařím, nepiju, pracuju a jsem hodný. Můj koníček je tetování.
Muž, 43 let, Vysočina
Hledám pohodového človíčka na všelijaké dobrodružství ????
Výlety, sportování, poznávání... cokoliv co napadne, ale také jen pokecat, probrat cokoliv... Nehledám tedy imaginární ženu tady na seznamce, nekoukám na foto o Jak je kdo vyfocen a kouká jen podle fotky... tak snad tu taková je ????
Muž, 30 let, Vysočina
hledám tu parnerku pro život Vysočina, mám zajem o starší