Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Věk: | 36 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | základní |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Věk: | 36 let |
| Vzdělání: | základní |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 43 let, Jihomoravský
Ahoj princezna 43- 60. Mladšiu odomňa nie. Chceš mať 3, 4 krát denne orgazmus? Poď sa spraviť na týpkovi s berlemi. Nemáš na to. Tvoja známa áno. Mám fotky v montérkach. Do roboty chodím rád. Chceš úlet, zmenu? Ak Ťa moja návšteva Tvojho profilu obťažuje, tak mi prosím odpusti. Mám fotky v montérkach. Robota mi nieje neznáma. Rád líbám kozenky a milujem klitoris na perách. Moraváčky a Češky aj tak, nevedia načo majú bobra. Áno, som slovák a som rád, že tu niesu pripálený migroši. Milujem zralé dámy s rozumom a Kg naviac. Dole mám 22 Cm. Dámsku nadváhu obdivujem. 95 % z vás ani nemala doteraz orgazmus. Poď sa spraviť na 22 Cm. vtákovi. Peter
Muž, 45 let, Jihomoravský
Hledam doprovod na wellness prodlouzeny pobyt od 19. 2. - 22.2.
Pokud mas zajem, ozvi se a napisu ti vic. Tesim se
Muž, 39 let, Jihomoravský
Nemám problém být sám ale ve dvou je to prostě lepší☺️
Muž, 43 let, Jihomoravský
Je tolik věcí které nás umí rozveselit, nebo zahřát u srdce. Jen ve dvou je to prostě lepší, i procházka ve dvou je mnohem hezčí. Najdu vztah nabo přátelství?
Muž, 32 let, Jihomoravský
tady by se prý občas něco mohlo objevit tak tady nechám aspoň to že jsem divná osoba :D