Chceš používat tyto funkce Jiskření?
Vytvoř si nejprve svůj profil.

Škola seznamování: jak se seznámit a úspěšně najít partnera

Desatero úspěšného seznamování

 1. 1. pravidlo: Profilová fotka.

  Profilovka nás reprezentuje jako první. Sympatická tvář s úsměvem zaujme muže i ženy nejvíce. Naopak lidé bez fotografie či s obrázky animovaných postaviček dávají světu jasnou zprávu: je lepší mou tvář nevidět!

 2. 2. pravidlo: Profil.

  Jste mluvka, pohodářka, vtipálek nebo hloubavý introvert? Musí to být z Vašeho profilu poznat - napište všechny své záliby, životní postoje, oblíbenou hudbu a specifikujte, koho hledáte. Čím zajímavější profil, tím zajímavější lidi můžete poznat.

 3. 3. pravidlo: Hledání.

  Hledejte, pátrejte a pečlivě vybírejte. Může se totiž stát, že Vám odpoví každý :)

 4. 4. pravidlo: Oslovení.

  Vybrali jste si? Pak mu/ji napište. Nezapomeňte na oslovení, představení se a důvod, proč píšete – máte stejné koníčky, také se zajímáte o buddhismus a rovněž milujete mexickou kuchyni. Kdo by odolal?

 5. 5. pravidlo: Chování.

  Zcela přirozené, spontánní, bez vymýšlení „vhodných“ odpovědí. Hned na první schůzce se totiž může provalit, že za Vás odpovědi psal kamarád, a že v sobě nemáte ani známky humoru. A je konec!

 6. 6. pravidlo: Udržujte zvědavost.

  Ať už si píšete s kýmkoli, nikdy mu/ji nesdělujte pikantnosti ze svého života, neboť nikdy nevíte, k jakým uším se to dostane. Navíc, čím větší zvědavost ve druhém vzbudíte, tím lákavější pro něj budete. Nelžete, ale nepište o sobě všechno a na otázky odpovídejte bez konkrétních příkladů. Váš protějšek se tak nebude moci dočkat další Vaší zprávy a co hůř! Bude hořet zvědavostí Vás poznat osobně :)

 1. 7. pravidlo: Pozvání na rande.

  Kdy sklidíte větší úspěch? Když ji pozvete ihned jak navážete kontakt nebo až když se lépe poznáte? V druhém případě, samozřejmě. Slečna tak bude mít pocit, že o ni opravdu máte zájem a ráda kývne na pozvání třeba na skleničku.

 2. 8. pravidlo: První dojem.

  Přátelským úsměvem uvolníte atmosféru a získáte první sympatie. Do kapsy Vám přihraje i příjemný vzhled, sebevědomé vystupování a upřímný zájem o toho druhého.

 3. 9. pravidlo: Konverzace.

  Navažte tam, kde jste jako on-line přestali: záliby, život, cestování, přátelé. Pozor na nebezpečná témata jako ex partneři, peníze, náboženství a rodiče.

 4. 10. pravidlo: A co dál?

  Gratulujeme, úspěšně jste se seznámili. Poslední malá rada závěrem: omrkněte a osobně poznejte více kandidátů ze seznamky, ať neděláte unáhlené závěry, ale neudržujte více známostí najednou. Svět je malý...