REGISTRACE ZDARMA

5 věcí, které chce slyšet každá žena!

5 věcí, které chce slyšet každá žena!

Ženy jsou komplikované od přírody, to říkáme na rovinu! Ale jedno mají společné – chtějí od svého muže slyšet věci, které je nenechají na pochybách, že právě ony jsou pro něj jedinečné! Pokud tyhle věci znáte, pak se jistě těšíte příznivému partnerskému vztahu či aspoň víte, jak hasit menší trable, průšvihy a hádky...

5 věcí, které potřebuje slyšet každá žena:

Že byste se na Megan Fox nikdy ani nepodíval, že je ona – vaše drahá ve vašich očí štíhlejší než ve skutečnosti, že má žhavé tělo a že je pro vás nekrásnější. Velice velice velice důležité věty, které pokud neustále budete opakovat, bude ona vrnět blahem jako kotě. Zdá se vám to malicherné? Takové už holt ženy jsou!

A že jste si prostě nemohl vybrat lepší a že už byste vlastně ani lepší najít nemohl! Dále si pamatujte, že je dobré oceňovat veškerou její péči od vypraných ponožek po uvaření kávy. Ženy totiž nesoutěží s vámi, ale o vás s dalšími ženami!

Co dokáže dojmout ženu víc než konstatování, že s ní počítáte do budoucna, že s ní chcete mít rodinu a jednou s ní v míru zemřít? Jakmile v ženě navodíte tento pocit, dokáže vám leccos odpustit, prominout a leccos přehlédnout. Jen přeci – jestli spolu máte být do konce svých dnů, tak proč se hádat, že?

V dobrém i zlém. Neslibujte, pokud to není pravda. Ženy potřebují pocit, že je tu vždy někdo, kdo je tu pro ně a bude jim oporou. Bohužel si to občas myslí každá žena o svém princi a také na to někdy doplácí. Nicméně oporou ji můžete mít kdykoli, aniž byste se vzdával vlastní svobody!

Ba co víc – že takhle dobrou milenku jste ještě nezažil! To zaručí jak vysoké sebevědomí vaší slečny, tak i její motivaci k ještě lepším výkonům. Bude chtít této nálepce dostát! No a vy si zajistíte úžasnou milenku i spokojenou přítelkyni!

Vlastně ženy nejsou tak komplikované pokud víte, jak na ně...