REGISTRACE ZDARMA

Noční můry mužů: Čeho se bojí na prvním rande s vámi?

Noční můry mužů: Čeho se bojí na prvním rande s vámi?

Nikdo z nás opravdu nemá rád první rande – je to jako pracovní pohovor, kde bojujeme o trochu sympatie, náklonosti a věříme, že si neuřízneme ostudu. Znáte to: Budeme si mít o čem povídat? Co si mám vzít na sebe? Jaký ten druhý asi bude a co ode mně bude chtít? Věřte, že v tom nejste sama. Muži jsou z prvního rande nervózní také, bojí se především:

Jistě, toho se bojíme všichni. Muži to však často berou osobně a je pro ně více než ponižující, když na jejich nadhozená témata příliš nereagujete. Bojí se, že nejsou dost osobití, vtipní a že jsou nudní. Pokud jim to chcete alespoň trošku usnadnit, reagujte a převezměte iniciativu vy. Se strachem mu tím nepomůžete, ale kdo ví, co se z toho může vyklubat...

Úplný ďas muže bere při představě, že by snad udělali něco špatně, něco, co se vám nelíbí a dostalo se jim tak kritiky či odmítnutí! Odmítnutí, kritika – slova, jenž by raději vypustili ze svého slovníku. Buďte proto na ně hodná a i kdyby to hodně přestřelili, vzpomeňte si na tento článek. Třeba vám dodá trochu nadhledu.

Každá žena ví (nebo alespoň tuší), že když ji chlápek pozve na rande, nechce být jen kamarád. Ale pánové neví, že dámy tohle jejich malé tajemství znají, a tak se bojí vám ukázat, že po vás touží a chtějí být víc než dobří přátelé. Opět je v tom strach z odmítnutí, což je na prvním rande oprávněné, ale pokud se k ničemu chlapec delší dobu nemá, dejte mu to jasně najevo!

Co když pro vás nebude jeho zaměstnání dost dobré? Co když nebudete mít pochopení pro jeho oblíbený fotbal? A co když se vám vůbec nebude líbit to, jak vypadá či mluví? Tyhle otázky si kladou i ženy, a tak je většinou první rande ukázkou toho, jak hezky dokážeme prezentovat sami sebe v tom nejlepším světle.

Jste – li příliš krásná, málokterý muž si na vás troufne. Málokterý muž se cítí dost atraktivní na tak krásnou dívku. Zkuste se tedy na rande nalíčit tak, abyste vypadala přirozeně krásně a nepůsobila jako luxusní panenka. Možná si on trochu oddechne. A v případě, že jste dominantní mu ukažte, že se dokážete chopit iniciativy, ale že ON je pro vás chlap a že ON je hlava rodiny...

Přejeme vám hodně úspěchů a tolerance s mužským pokolením!