REGISTRACE ZDARMA

Jak na muže - už žádný neodolá

Jak na muže - už žádný neodolá

Ale jak získat jeho pozornost? Přestaňte snít a vrhněte se na věc. Inspirujte se několika základními radami, jak zapůsobit na každého muže:

Co s nesmělým či stydlivým mužem?

Pokud jste s mužem svých snů v jedné místnosti, usmívejte se. Žádný chlap neodolá dívce s krásným úsměvem. Je váš idol trošku nesmělý nebo stydlivý? Nevadí, vsaďte na hluboký pohled do očí a až se vaše oči střetnou, neucukněte. Zkuste to párkrát za sebou. Zabral? Super, tak na nic nečekejte a pozvěte muže svého srdce na rande. Jistě to ocení.

Ovládněte ho

Umění komunikovat s muži je základem k úspěšné manipulaci. Každý chlap, s kterým žena nenápadně flirtuje časem povolí. Štíhlé nohy, krásná prsa a vytvarovaný zadek, tak to jsou věci, které nám k manipulaci s muži dost pomohou. Stačí vykouklé stehýnko, náklon přes stůl (pánům se tak naskytne nevídaný pohled) nebo letmý dotyk ruky při večeři a pánové neví, na co se soustředit dřív.

Věřte, pokud jste mu něco říkala, tak vás asi ani nebude vnímat. Tohle je zaručený způsob, jak ho dostat tam, kam chcete!

Buďte tajemná

Neříkejte mu každou maličkost na prvním rande. Věřte, že není nutné mu vyprávět, proč nenávidíte svoji kolegyni v práci nebo snad proč se hádáte s rodiči.

Rád vás bude na schůzkách oťukávat a poznávat, je to pro něj určitý druh dobrodružství. Zpočátku mluvte s mužem jako s “panem neznámým” a dopřejte mu trochu čekání při odhalování všech svých tajemství.

Jak zapůsobit na staršího muže

Líbí se vám starší muži? Většinou ví, jak ženu zaujmout a co na ni platí a tomu malokterá z nás odolá. Pro ženy jsou starší muži atraktivní svou vyzrálostí. A jak na ně? Ukažte, že jste chytré. Zaujměte ho příjemnou konverzací a ukažte mu, jak úžasná společnice jste. Zajímejte se o něj, o jeho koníčky, dejte mu najevo, že je vtipný a příjemný. Mluvte ale i o svém životě, aby měl snahu vyptávat se dále.

Ukažte i zlou holku

Jste milá, elegantní, příjemná, komunikativní a zajímáte se o něj? Super! Ale předveďte v sobě i toho “ďáblíka”, který se ve vás ukrývá. Ukažte pánům, že i přesto všechno s vámi není nuda. Ukažte svou zlomyslnou stránku a předveďte nějaký vtípek.

Nebuďte samozřejmostí

Poslední, velice důležitá rada na závěr. Nenechte chlapa si myslet, že na něj budete čekat celý život. Nechcete přeci, aby vás bral na lehkou váhu. Ukažte mu, že není poslední mužský na světe a že máte svoji hrdost. Když neprojeví zájem, nepodbízejte se mu a nečekejte celý den, až zavolá. Žijte svůj život a věřte, že pokud vás odmítne, udělal to jen proto, že si rychle najdete muže svých snů.

Jakmile začne muž cítit, že našel tu pravou, která žije zajímavý život, a který mohou sdílet, pak se sám bude všemožně snažit, aby ji učinil šťastnou.