REGISTRACE ZDARMA

Jak a kam pozvat holku či ženu na první rande

Jak a kam pozvat holku či ženu na první rande

Už si několik týdnů píšete a vypadá to, že toho máte hodně společného. Je jasné, že má zájem a jen čeká, až ty uděláš první krok a pozveš ji na schůzku. Anebo jste se právě poznali a ty ji chceš milým pozváním hned překvapit...

 • Domluv si rande

  Jak ji oslovit na internetu jsme se už ve škole seznamování učili. Pokud jsi ji tedy dokázal oslovit a hlavně rozpovídat, pak jsi na nejlepší cestě. Slečna má očividně o tebe zájem, a tak ji můžeš s další zprávou konečně navrhnout osobní schůzku, abyste si tak skvěle popovídali live.

  V tomto případě platí: neomlouvat se za pozvání a hlavně se neponižovat větami typu: „Teda pokud nechceš, tak nemusíš. Chápu, jsi krásná holka a těch pozvání máš hodně.“ Ženy mají rády zdravě sebevědomé muže, žádné zoufalce.

 • Kam ji pozvat

  Ona může mít o rande zájem, ale hned ho může ztratit, jakmile ji pozveš do své oblíbené putyky na pivo (pokud není vysloveně pivařka). Počítá se první dojem a ten na ní uděláš, pokud ji budeš naslouchat. Zmínila se, že miluje malé útulné kavárny, čajovny nebo že je milovnicí vína? Pak s radostí přijme pozvání na skleničku!

 • Co je zakázáno

  Nikdy neříkej dívce, jestli by nešla na rande. Rande zní příliš závazně, už od ní něco očekáváš. Proto většinou řekne ne.

  Nesnaž se ji ohromit tím, že ji budeš objednávat pití, které ovšem nechce („a to je jenom jedno malý, to vypiješ“). Ani kino není pro první rande to pravé ořechové – nemáte moc šancí si povídat, takže o co ti asi půjde, že?

  Vyhni se také drahým restauracím. Protože pokud za ní zaplatíš drahou večeři, uvedeš ji tím do rozpaků a ona se bude cítit tvou dlužnicí.

 • Pro ženy:

  S odvážnou ženou, která se nebojí sama pozvat chlapa na schůzku, půjde snad každý. Ukazuje to na silnou a nezávislou ženu, která dostane vždy to, co chce. Pozor jen na to, aby pozvání neznělo moc vtíravě či naopak agresivně.

  Zkus ho pozvat na jeho oblíbený koncert („náhodou jsem dostala dva lístky, tak mě hned napadlo, že ti určitě udělám radost“) či ho vytáhni ven za záminkou pomoci („já se v architektuře vůbec nevyznám a potřebuju odborníka, tak jsem tě tam přihlásila taky...“)

  V obou případech tak platí: Hlavně celá akce musí znít úžasně, bezprostředně a bez postranních úmyslů. Pak se k ničemu nezavazuje, pak spíše řekne ano!