REGISTRACE ZDARMA

Napište profil, který vám zajistí pozornost!

Napište profil, který vám zajistí pozornost!
 • CO NE:

  • Gramatycké chibi

   Stačí jedna větší hrubka a naše šance na inteligentního a chápajícího partnera je pryč. Protože pokud má být inteligentní, pak pro gramatické chyby zřejmě pochopení mít nebude.

  • Když se dívám na sebe, tak se musím pochválit

   Pohledný blonďák s vypracovaným tělem či sympatická zrzka, jak se v profilu popíšeme, nemusí vzbudit sympatie u každého. Někomu se líbit přeci vůbec nemusíme. Nehodnoťme svůj vzhled a raději nechme každého, ať si obrázek o naší atraktivitě utvoří sám. Stačí vybrat tu správnou fotku.

  • Negativní či záhadné profily

   „Nesnáším otrapy, co se mě snaží dostat jen do postele. Takové raději varuju: nepište mi!“ Hrůza, že? Napsali byste takové dívce? A co tohle: „Jsem 34letý brunet se zájmem o přírodu. Chcete – li vědět více, napište mi“ ? A napsat o čem, když nic nevíme?

  • Nelitujme se

   „Já chudinka jsem nikdy neměla štěstí na muže, vždy mě podváděli, týrali nebo jsem je musela živit. Jsem romantická, ač trochu nesmělá a až příliš tolerantní a naivní. Hledám ale už vážný a citově vyvážený vztah pro lepší budoucnost.“ Co dodat? Souciťme s ní a odklikněme!

 • CO ANO:

  • Buďme pozitivní

   Všichni výborně reagujeme na pozitivní a veselé lidi, které si chceme ukořistit sami pro sebe. Optimismus tak získává sto procent našeho zájmu! Stačí, abychom uvedli jako svoje motto něco povzbudivého, popsali sebe a svůj život s lehkostí a humorem a přidali pár fotek s úsměvem.

  • Přidejme fotku

   U profilovky platí – čím usměvavější bude, tím více lidí přitáhne. Přidejme rovněž fotky z dovolené (umíme si užívat života), s kamarády (jsme společenští), při zálibách (máme pro co žít) a jeden portrétek. Protože fotka plná emocí řekne více než tisíc slov...

  • Dodejme tomu šťávu

   Musíme dokázat, že opravdu máme smysl pro humor a že život s námi není nuda. Musíme se lišit od průměrných textů a klišé. „Hledám ženu se všemi jejími starostmi, radostmi a marnostmi. Mám pochopení pro nakupování i dýchánky s kamarádkami.“ „Hledám muže, který mě občas vezme na pořádný pivo a párek. Žádnou vodu, ale točený pivo!“ Protože čím zajímavější náš profil bude, tím více lidí si nás zapamatuje. A to stojí za to!

  • Buďme upřímní

   Upřímně vyklopme, koho hledáme a co je pro nás moc velké sousto. Žijeme v Opavě a nehledáme nikoho z Aše. S trochou nadsázky můžeme napsat, že sice nic proti sexu po telefonu, ale že Aš je přeci jen trochu z ruky. Třeba navíc budeme působit dojmem hledačů skutečného a vážného vztahu :-)

  • Využijme prostor

   Volná políčka a otevřené otázky v profilu - i to se dá maximálně využít k tomu, abychom poodkryli svou osobnost, originalitu a vtip. Nabízí se kuriózní záliby, koho hledáme či nějaké naše roztomilé úchylky a informace, kterých by se ostatní mohli chytit při prvním kontaktu. Co třeba: „Ke kvalitnímu vztahu přidám kvalitní víno z vlastního vinařství.“ „Zapálený kuchař snažící se proniknout do tajů japonské kuchyně. Zn: Pomoc vítaná!“ Nevím, proč jsme skončili u jídla, ale je pravda, že láska žaludkem prochází. Berme to jako tip :-)