REGISTRACE ZDARMA

Odhalte hysterku i zoufalce hned na začátku!

Odhalte hysterku i zoufalce hned na začátku!
  • Zoufalec: Přicucl se na vás jako klíště, kterého se jen těžko zbavit. Je otravný, neustále vás bombarduje vzkazy, nebere vaše NE! Je zoufalý, utíkejte!
  • Hysterka: Ze začátku aspirovala na nejbáječnější partnerku a po pár schůzkách vám nastala pravá Itálie – práskání dveřmi, rozbíjení talířů, obviňování a pláč.

Jak tyhle dva typy lidí poznáte už při chatování a jak rozluštit jejich zprávy? Zjišťovali jsme...

Většina mužů si dobře rozmýšlí, jak vás oslovit, co napsat a jak vám odpovědět. Zoufalec píše okamžitě, bez rozmyslu, bez přestání. Odepisuje do minutky a jeho zprávy jsou velice přeslazené. Co to znamená? Konečně našel někoho, kdo ho může rozptýlit. Kouká na monitor celý den a čeká na vaše zprávy. Jste přeci jediná, která by se o něj mohla zajímat.

Na schůzku může dorazit už za 15 minut a vlastně kdykoli, kamkoli a nejlépe pořád. Opět – zoufalec zřejmě nemá svůj život, zájmy ani jiné kamarády. Dny tráví u počítače, v práci, o samotě. A nenapadne ho, že by se mohl dělat trošičku nedostupným...

Asi vás zklameme, ale láska v pravém smyslu slova nepřichází na první pohled. Existuje okouzlení či erotická přitažlivost, ale zamilovat se není tak snadné. Zoufalci však v domnění, že si vás trochou „romantiky“ pojistí, vám řeknou už na první schůzce, že vás asi milujou a že jak se vám podívali do očí, hned se zamilovali.
Jakmile uslyšíte tuto větu, zkuste se nepozvracet. Smilujte se nad ním – je zoufalý, třeba nikdy neměl ženskou a jakákoli vaše náklonnost mu zřejmě zamotala hlavu...

Jak zoufalec zareaguje na odmítnutí? Otázkou PROČ? Chce alespoň jeden jediný důvod, proč s ním nechcete chodit. Jakkoli mu však své rozhodnutí vysvětlujete, nechápe. Nepřijímá fakt, že byste ho nechtěla. Je v tom někdo jiný? Začíná panikařit a chce další důvod a další...zablokujte si jeho profil a neplýtvejte si nervy ani čas!

Hysterka je úžasná společnice a i při on-line kontaktu si vás dokáže ochočit. Působí divoce a zábavně, takže je jasné, že s ní to bude v posteli jízda. Ano, to bude. A nejen v posteli!

I když už si nějakou dobu píšete, nejste si jistý, co se jí honí v hlavě a jestli vám vůbec napíše i příště. Často mění názory a první, co od vás vyžaduje je naprostá věrnost až za hrob, kterou ji musíte slíbit ještě dříve, než ji poznáte osobně!

Na první schůzce si ji zamilujete, je půvabná a lehce dominantní. Hysterka miluje vaši pozornost, upřené pohledy, vaši zvědavost. Miluje zájem o svou osobu a snaží se za každou cenu vybočovat. Co na tom, že vy jste chlap a vy platíte útratu. Ona musí být hvězda!

Je zlatá, ale jak není po jejím, začíná rozehrávat svou hru emocí, pláče, křiku a výčitek. Hysterka nevydrží naslouchat, naopak snadno vybuchne do nepříčetnosti. Emoce přehání, dramatizuje a pokud s ní udržujete on-line kontakt, dávejte si pozor na to, co píšete. Každé slovo může být použito proti vám.

Poznáváte snad v těchto bodech některou z vašich ex přítelkyň / ex přítelů? Gratulujeme! Období hysterie a zoufalství již máte za sebou, bezpečně tedy zoufalce i hysterku poznáte i na dálku, tudíž se jim vyvarujete. V opačném případě si dávejte bacha – zoufalství ani hysterie nejsou dosud léčitelné!