REGISTRACE ZDARMA

Jak okouzlit kluka, muže svých snů

Jak okouzlit kluka, muže svých snů

Je několik záchytných bodů, na které muži ihned podvědomě reagují. Jako například...

Jak vypadá?

Vzhled je něco, co ho upoutá okamžitě. Přičemž nejdříve zaregistruje to, jak se o sebe staráme, zda hezky voníme a vypadáme přirozeně a žensky. Nedostatky, pro které se trápíme my, mužské oko nevidí. Není tedy rozhodně na škodu vědět, v čem nám to sluší nejvíce.

Dokáže naslouchat?

Další, co ho příjemně překvapí je nenucená komunikace. Když mu dokážeme navíc naslouchat, vyptávat se, když nás něco zajímá a ještě k němu obdivně vzhlížet, máme vyhráno. Přesně to potřebuje!

Je pro každou špatnost?

Dokáže se uvolnit, zasmát se peprným vtípkům či překvapit mazaným nápadem, ptá se sám sebe. Chlap samozřejmě rozpozná nervozitu (sám se s ní pere), ale intuitivně vycítí upjatost, úzkoprsost naopak i spontánnost a smysl pro humor. A to mu ukazuje to, jaká bude asi ženská v posteli...

Nemá moc razantní názory?

Jen se stačí zmínit, že u vás vždy bude kariéra na prvním místě nebo že ženy, které se podřizují svým mužům jsou slepice, a je konec. Razantní, ostré a kritické názory ženě jednoduše nesluší. Málokterý chlap chce mít doma tvrdou vojnu v podání své ženy. Ale už mnohem víc pánů touží po jemné ženě, kterou si budou moc hýčkat!

Není nabručená?

Mám kamarádku. Nikdy ji nic není dost dobré, tak nějak pořád bručí a zkazí všem každou radost. Ona ani na začátku nedokáže ztlumit svou štiplavost a nevoli a vždy musí oponovat. Nepamatuji se, že by kdy měla chlapa (bude jí 29). Také tak chceme skončit?

Není stíhačka?

To poslední, co potřebuje je, aby mu jeho drahá neustále psala, volala a vyptávala se jak se má, co cítí, kde a s kým byl. Muž má tak logicky najednou pocit, že mu drahá omezuje svobodu, tajně ho podezírá, že je na něm závislá a nemá vlastní život. A z takové dívky má opravdu panickou hrůzu!

Nefňuká?

„Ach ach, jen si dám k salátu kousek chleba a už mi naroste zadek. Nejsem v tom tlustá? Tuhle fotku vymaž, tam vypadám hrozně...“ Znáte to, že? Podobné fňukavé fráze ukazují na ženu bez špetky sebevědomí a drajvu. A než aby tohle poslouchal, raději se podívá jinde. Třeba tam, kde je sice větší zadek, ale i smysl pro humor!

Muži jsou ve skutečnosti citliví k signálům, které k nim vysíláme. A my ženy si toho bohužel často nejsme vědomy. Zkusme mít na paměti těchto pár bodů a určitě tak zvýšíme jak šance na skvělého partnera, tak i samy si budeme připadat šťastnější..:-)