REGISTRACE ZDARMA

Po jakých ženách muži touží?

Jak být pro svého muže neodolatelná? Zjistili jsme, jaké vlastnosti a chování muži preferují, aby se jejich polovičky staly těmi nejžádanějšími ženami.

Po jakých ženách muži touží?

Nechápete, jak je vůbec možné, že se mužům líbí Angelina Jolie. Zuříte, že se na ulici otáčejí za jinou. A proč se muž, který se svou polovičkou žil 8 let a nikdy se ženit nechtěl najednou ožení po půl roce vztahu s mladší? Chápete to? My ne! Ale pátrali jsme po tom, jaká by měla být žena (doma i na rande), aby už nikdy neměl choutky na jinou!

Tedy, nejžádanější je ta, která...

HO UMÍ POŘÁDNĚ POCHVÁLIT

Nejlépe za všechno. Na pochvalu slyšíme všichni, ale zvláště muži si připadají atraktivní a silní, když to slyší od své ženy. Vzbuzuje to v nich pocit, že jsou nepostradatelní a jsou pro vás naprostou jedničkou. Takže chválit vždy, všude a za vše – za umyté auto, skvělou prezentaci, za úžasnou večeři, za výborný vkus...

JE TA, O KTEROU SE MŮŽE POSTARAT

Myslíte, že ne? To si pište, že ano! On má prostě zakořeněno, že muž je živitelem rodiny, že on se má postarat, že on má mít vyšší plat a trochu navrch. Neberte mu to a dokažte mu, že ho (alespoň občas) potřebujete – jeho pomoc, sílu, radu, názor...

MŮŽE MÍT SEX, KDYKOLI ON CHCE

Ano, takové ženy jsou výhrou v loterii. Zatímco ženy mají sex stále spojený s jakousi posvátností, muž tuhle činnost považuje za zcela běžnou a normální a když on chce, nevidí důvod, proč vy byste neměla chtít. Proto u pánů vítězí Angelina Jolie, která se netají svou vášnivostí. Nemusíte být jako ona (s tou by ostatně nevydržel), ale dokažte mu, že má doma také výhru v loterii.

JE PRO KAŽDOU ŠPATNOST

Zodpovědnost ano, upjatost ne. Nejméně atraktivní je žena, která se bojí, co o ní řeknou ostatní. Body tak získáte, když budete pro každou špatnost. Ukažte mu, že život s vámi není žádná nuda, naopak! Že život s vámi je jedno velké překvapení!

HO DOKÁŽE VYSLECHNOUT A UTIŠIT

Měl špatný den, jede domů a doufá, že se tam uklidní. Perfektní žena ho vyslechne, uchlácholí, povzbudí a nabídne šálek čaje. Méně perfektní žena začne o svých problémech a o tom, co se ji dnes stalo. Inu, když má chlap špatnej den, je to třikrát horší, než když ho má žena. Takže raději nejdříve naslouchejte...

POSTARÁ SE O JEHO KOŠILE, ŽALUDEK, LEDNIČKU...

A která i přes to má svůj život a záliby. Jednoduše, pečovat o jeho dobro alespoň maličko, vítat ho z práce s úsměvem a přesto nezapomenout na své kamarádky, záliby a život.

KTERÁ JE OSLNIVOU PARTNERKOU VE SPOLEČNOSTI

On vejde s vámi do dveří a všechny pohledy budou směřovat na vás. Taková je jeho představa – nádherná partnerka, která je reprezentativní, inteligentní, usměvavá a JEHO. A zatímco vy považujete za oslnivou Julii Roberts, Megan Fox či Jennifer Lopez, jemu ke štěstí stačí průměrná žena s průměrnými proporcemi, ale s nevšedním úsměvem, která o sebe pečuje a má jiskru v oku.

Pokud jste se poznala alespoň v pár bodech, jste (nebo budete) nadprůměrně skvělá přítelkyně. Výhra v loterii, jeho životní štěstí. Tak proč by měnil?