REGISTRACE ZDARMA

Po čem ženy doopravdy touží?

Po čem ženy doopravdy touží?

Ať už chcete okouzlit ženu na prvním rande nebo zpestřit vztah i po letech soužití, vždy je potřeba vědět, že ženy nerozumí vašemu vyjádření lásky tím, že ji opravíte pračku, umyjete auto nebo vyvenčíte čivavu.

A po čem vlastně ženy sní a touží? Vztahy nejsou jen o velkých rozhodnutích nebo závažných činech. Tvoří je i okamžiky, které nás utvrzují v našich citech. Přinášíme vám pár maličkostí, které ženy prostě milují - staňte se mužem, po kterém ženy touží!

Maličkosti, kterým podlehne každá žena

Večery ve dvou

Kdybyste si na ní vyhradil byť jen jeden večer v týdnu, kdy si zajdete na večeři nebo ji spolu ukuchtíte, kdy sledujete filmy, jdete do kina, divadla nebo na koncert, změna chování vaší drahé na sebe nenechá dlouho čekat -> Jednoduše rozkvete. Většina žen a dívek dává přednost večeru (ať nepříliš romantickému) ve dvou než paření s kamarády. Nevěříte? Vyzkoušejte!

Projevovat a vidět lásku

Každá žena chce, aby se o ni její milovaný muž staral, aby ji opatroval a byl ji skutečnou oporou. Ano pánové, po tomhle ženy touží, ale bojí se to přiznat. Každá žena touží po partnerovi, který je hrdý, že může stát při ní a patřičně to umí i projevovat. Partner se na vás dívá s láskou a úctou. Znáte to? Ať se dva ocitnou kdekoliv. Slova jsou zbytečná. Je to úžasný pocit. Svým postojem a výrazem, jako by říkal : ,,Ano, toto je žena mého srdce. Jsem na ni hrdý, miluji ji a stojím při ní.” Jak jednoduché, že?

Nezapomeňte na narozeniny ani výročí

NIKDY se nesmí stát, že zapomenete na její narozeniny, svátek či společné výročí! Pro některé dívky je to i důvod k rozchodu. Hodně čitelně si všechna významná data zapište do diáře či jako připomínku do mobilu a v daný den ji překvapte už tím, že jste nezapomněl!

Co se dárků týče - nečekáme nějaké obrovské dary, ale skutky. Samozřejmě nás potěší, když nám cestou domů občas koupíte nějakou tu čokoládu nebo květinu.

Dárek na prvním rande

Hledáte způsob, jak okouzlit ženu na prvním rande? Kupte jí na květinu nebo nějakou drobnost. Měla by to být maličkost, se kterou si vás snadno spojí a bude navíc překvapena originalitou samotného dárku. Navíc tohle každý muž nedělá, takže ji zaručeně překvapíte a získáte plusové body.

Trocha romantiky neuškodí

I to sebemenší romantické gesto žena vnímá. Už to, že s ní půjdete do kina na romantickou komedii s Jennifer Lopez, že si s ní po večerech zapálíte svíčku, že ji pohladíte, poděkujete nebo jen pošlete roztomilou SMS během dne, ji dostane na kolena. Budete pro ní jednička!

Zkuste ji potěšit po SMS

Každá žena to tak trochu s SMSkováním svému drahému přehání, nemusí být čistě „stíhačka“, aby vám denně něco poslala. Reagujte. Nejlépe do půl hodinky! Umíte si představit ty nejhorší scénáře v hlavě ženy o tom, kde jste a co děláte, když jste se neozýváte? Takže ji pošlete třeba jen pusu, pár sekund vás nevytrhne a ženu tak po SMS určitě potěšíte. Bude totiž ráda, že na ní myslíte a rozhodně tím zapůsobíte.

Že jsou to jen drobnosti, které vůbec neregistrujete? Věřte, že právě tyto věci jsou u žen nejčastějšími stížnostmi, se kterými se u kávičky svěřují kamarádkám. Jsou prostě věci, které občas chce slyšet každá žena. Ale to už je pro vás nyní minulostí...