Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Ústecký |
| Věk: | 42 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | nevím, ještě uvidíme ;-) |
| Vzdělání: | SŠ |
| Výška: | 190 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Ústecký |
| Věk: | 42 let |
| Mám zájem o: | nevím, ještě uvidíme ;-) |
| Vzdělání: | SŠ |
| Výška: | 190 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 49 let, Ústecký
Ahoj rád bych tu poznal mladou osamelou holku na seznámení! Ve věku 18-35 z Litvínova a okolí, rád se prochazim ale ve dvou by to bylo lepší,zn najdeme se!
Muž, 43 let, Ústecký
Hledám ženu která by kráčela po mém boku životem,a nezradila by mně
Muž, 48 let, Ústecký
Jsem klidný muž s mladým duchem, který už ví co chce.
Ve volném čase mě baví cestování, pohyb venku i klidně si sednout na skleničku s někým, s kým se dá bez zábran povídat.
Hledám otevřenou ženu, která má vlastní život, smysl pro humor a není proti tomu, když se vztah pomalu a poctivě rozvíjí.