Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | žena |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 26 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | vážný vztah |
| Vzdělání: | základní |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 160 cm |
| Váha: | 50 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Jsem: | žena |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 26 let |
| Mám zájem o: | vážný vztah |
| Vzdělání: | základní |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 160 cm |
| Váha: | 50 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
Žena, 24 let, Moravskoslezský
Ahoj jsem Karolína je mi 24 let a jsem z Ostravy. Od mala mám dětskou obrnu proto si hledám touto cestou partnera na vztah do 35 let abstinenta, bezdětného sama děti nemám ani neplánuji. Hledám někoho kdo mě bude mít rád takovou jaká jsem.
Žena, 31 let, Moravskoslezský
Hledám milou slečnu nebo ženu, která už taky nechce být sama.
Žena, 36 let, Moravskoslezský
Kafe, knížky, smysluplné večery.
Nesnáším přetvářku, miluju upřímnost.
Chci vztah, kde se dva lidi podrží.
Buď můj přístav, já budu tvůj. ⚓