Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | žena |
| Kraj: | Jihočeský |
| Věk: | 36 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 52 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | žena |
| Kraj: | Jihočeský |
| Věk: | 36 let |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 52 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
Žena, 44 let, Jihočeský
Mám ráda humor a lidí co jsou nad věcí a neberu všechno vážně. Hledám přátelství s někym kto má rád výlety , je zodpovědný, tolerantní a ví co od života chce.
Žena, 40 let, Jihočeský
Jsem obyčejná holka a hledám chlapa-obyčejného,sympatického,věrného,se smyslem pro humor a rodinu.jsem dlouho sama a už nechci být.chci pokročit v životě dál.
Žena, 45 let, Jihočeský
Hledám muže pro vážné seznámení. Někoho, s kým budeme sdílet radosti i starosti života, protože ve dvou jde všechno líp. Pokud jsi upřímný, máš rád smích a chceš vztah založený na důvěře, budu ráda, když se ozveš. Napiš mi na majl. [email protected]
Žena, 38 let, Jihočeský
Najde se chlap do 43let z okolí Českobudějovicka co má rád baculatější holky???
Žena, 29 let, Jihočeský
Ahoj, nejsem tu casto a hledam vazny vztah. Pokud me chces poznat, posli mi svuj email. Napisu ti tam.
Žena, 30 let, Jihočeský
Jsem dívka s lehkou povahou a přiměřeným pohledem na život. Cením si pohody, upřímnosti a vzájemné úcty. Budu ráda za příjemnou komunikaci a nová seznámení.