Můj inzerát < >
...SEX...
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 50 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | flirt |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 63 kg |
| Rodinný stav: | ženatý/vdaná |
| V co věřím: | v osud |
...SEX...
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 50 let |
| Mám zájem o: | flirt |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 63 kg |
| Rodinný stav: | ženatý/vdaná |
| V co věřím: | v osud |
Muž, 43 let, Moravskoslezský
Ahojky většina žen se tu prodává nechci videjka ani foto chci normální ženu zadarmo
Muž, 42 let, Moravskoslezský
Hledám normální ženu která mě bude chápat jako jí budeme se podporovat navzájem v dobrém i zlem nesnáším nevěru a která ví co od života chce