Další podobné profily
matyys
Muž, 30 let, Vysočina
Uprimny ,verny ,touto cestou hledam nekoho s kym bych travil dlouhe chvile zasel ven nebo na kavu
janjanj
Muž, 45 let, Jihomoravský
Ahoj, napíše mi pohodová sympaťačka ? :-) Kamarádství, někam vyrazit, :-)
pavel0011
Muž, 22 let, Královéhradecký
Ahojda,
co bych tak o sobě řekl ?
jsem ze začátku spíše introvert ,ale po delší době se dokážu otevřít ale prostě potřebuji svuj čas :)
jsem veselá kopa, rád stávím odpoledne na zahradě kde pěstuji rovnou zeleninu a ovoce, je to můj čas kdy si prostě po práci odpočinu a mam svuj klid.
pokud je něco co tě přímo zajímá napiš :)
Mojí fotku pošlu v Chatu. :)
Popřípadě napíšu moje telefonní číslo ať si můžeme napsat přes WhatsApp ;)
elektron2
Muž, 31 let, Praha
V životě nás může čekat dobrodružství, ale je vždy lepší, když na něj nejsme sami. Věřím, že pro seznámení je potřeba, aby jeden zaujal druhého. Kdo nás zaujme hodně, s tím chceme trávit čas, dáme mu ze sebe, svého času a pozornosti. Osobní setkání napoví nejvíc. Pokud Tě profil zaujal a máš sama profilovku (skrytá pro přátele nevadí), klidně napiš. Každému se snažím odpovědět. Můžu nabídnout výjimečně otevřeného, intelektuálně založeného, snad cílevědomého idealistu. Hledám někoho, s kým se zapovídat o tom, co má smysl.
mira59
Muž, 67 let, Praha
Je možné, že se v Praze a okolí najde sympatická paní v rozumném poměru váha výška? Jestli ano a je s ní sranda, tak ať se ozve. Na kulturu a romantické procházky nikoho nelákám, ale na kafe určitě zajdu. Mám rád léto a v zimně ho miluji. Když ale má být i zima, tak k tomu mám lyže. Nuda se mnou není, ale sranda ano.
kajax
Muž, 46 let, Moravskoslezský
Ahoj....taxe na mě podívejme, jaký sem?Naprosto fphoo...Miluji život, rád se směju, miluji sluníčko, sem pozitivně naladěný extrovert, takže když je tma tak já svítím...Místama až moc ukecaný, sem beran místama moc tvrdohlavý, ale dá se to přežít, pohodář, vtipný, miluji přírodu, ale nelezu tam každý víkend...dokážu tancovat i na stole ''nahoře bez'' a nemusím mít 4promile prostě chlap přirozeného typu, miluji děti, sem vegetarián takže ať se nelekneš....pokud si dočetla až sem tak gratuluji....