REGISTRACE ZDARMA

Cimmeran

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

Stobias
Stobias

Muž, 46 let, Chrudim
Ahoj, 777 hledám milou, 043 hodnou, 210 sympatickou, hezkou, chytrou, přítulnou ženu na společně krásně prožité chvíle. Život ještě nekončí, ale utíká hrozně rychle. Ozvi se, třeba to budeš právě ty. Nejlépe do 30 km od Chrudimi. Zd.

Seznámit se
radim_kocek
radim_kocek

Muž, 34 let, Chrudim
Jsem normální chlap plný protikladů, rebel i romantik ale v zásadě věrný který si na nic nehraje, najde se zde dívka co to dokáže v dnešní době ocenit?

Seznámit se
HonzaV90
HonzaV90

Muž, 33 let, Chrudim
Ahoj, hledám milou slečnu 20-30 let. Jsem kluk, co se nerad nudí, mám rád motorsport, cyklistiku, turistiku a spoustu dalších věcí =)

Seznámit se
honzatochce
honzatochce

Muž, 30 let, Chrudim
Ahojky moc toužím někým spinkat obejmout tě a pomilovat se pořád si musím tahat za moji kla..... Chci tě ozvisemy na 776433105

Seznámit se
daviddd76
daviddd76

Muž, 48 let, Chrudim
Ahoj,hledám harmonii,porozumění,klid,štěstí,zábavu,společné zájmy,čas letí, chci si užívat života,děti mám,strom jsem zasadil,dům postavil ,jsem zajištěn,bez průšvihů,prostě dobrá partie :-),už jen najít správnou partnerku pro zbytek života.Nejraději trávím čas na cestách , na zahradě,rekreačně sportem,zábavou,posezením,filmem,koncertem ,hlavně v klidu a pohodě.

Seznámit se
HonzaJCB
HonzaJCB

Muž, 48 let, Chrudim
Jsi milá, hodná, přítulná a nebaví Tě již snídat sama ...? Napiš jednomu pohodovému muži, který již ví, co od života chce :)

Seznámit se
jan93
jan93

Muž, 29 let, Chrudim
Hledám vážný vztah a pravou lásku jen vazne

Seznámit se
james1210
james1210

Muž, 36 let, Chrudim
Kdo hledá, najde!

Seznámit se